Preskočiť na obsah
LM - CONTRACT

Doprava a logistika

LM - CONTRACT s.r.o.

Nákladná cestná doprava

Sídlo
Želovce
Od roku
2006
IČO
36 656 496

LM - CONTRACT

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Mierová 14, 991 06 Želovce
Na trhu od
22. júla 2006
IČO
36 656 496
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 49.41)
Nákladná cestná doprava

Firma v číslach

20
rokov na trhu
2006
rok vzniku
11
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte LM - CONTRACT

LM - CONTRACT s.r.o. sídli na adrese Mierová 14, 991 06 Želovce. Zapísaná je od 22. júla 2006 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet činnosti tvorí 11 položiek, napríklad maloobchod, veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností.

Základné údaje

Obchodné meno
LM - CONTRACT s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 656 496
DIČ
2022219133
Dátum vzniku
22. júla 2006
Sídlo
Mierová 14, 991 06 Želovce
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica, oddiel Sro, vložka č. 11905/S
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 49.41)
Nákladná cestná doprava

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa LM - CONTRACT zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 11 položiek.

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností

  • Sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností

  • Reklamná a propagačná činnosť

  • Upratovacie práce

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zobraziť všetkých 11 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • Sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
  • Reklamná a propagačná činnosť
  • Upratovacie práce
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Faktoring a forfaiting
  • Montáž sádrokartónu
  • Maliarske a natieračské práce
  • Zemné a demolačné práce v rozsahu voľných živností
  • Prípravné práce pre stavbu v rozsahu voľných živností

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli LM - CONTRACT s.r.o.?

Sídlo je na adrese Mierová 14, 991 06 Želovce.

Čím sa LM - CONTRACT s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod; veľkoobchod; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností; reklamná a propagačná činnosť.

Aké je IČO – LM - CONTRACT s.r.o.?

IČO je 36 656 496, DIČ 2022219133.

Kedy vznikla LM - CONTRACT s.r.o.?

Vznik: 22. júla 2006. Na trhu pôsobí 20 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Mierová 14 991 06 Želovce

Registrový súd: Okresný súd Banská Bystrica

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre LM - CONTRACT s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese lm-contract.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.